Спеціальні потреби

РБ ООН обмірковує новий проект резолюції в справі Сирії


Представник Росії у Раді Безпеки ООН Віталій Чуркін
Представник Росії у Раді Безпеки ООН Віталій Чуркін

Дипломати в Раді Безпеки ООН продовжують розмови з метою переконання Росії, щоб вона підтримала проект резолюції Ліги арабських держав для припинення багатомісячної хвилі насильства в Сирії.

Дипломати західних країн кажуть, що середу під час тригодинних нарад в Нью-Йорку зроблено деякий поступ. Проте Росія висловила застереження до проекту обговорюваної резолюції, яка закликає президента Башара Асада передати владу своєму заступнику та сформувати уряд національної єдності для підготовки виборів.

Росія, яка є союзницею Сирії і має право вето в Раді Безпеки, заявила, що відкине будь-який текст резолюції, що натякає на зміну режиму та однозначно не виключає іноземного війського втручання.

Дипломати кажуть, що новий проект резолюції, який бере до уваги застереження Росії, буде переданий членам РБ ООН ще в четвер, а голосування відбудеться наприкінці цього тижня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG