Спеціальні потреби

Спостерігачі ЛАД оприлюднять свою доповідь щодо Сирії


Засідання Ліги арабських держав стосовно Сирії 8-го січня у Каїрі
Засідання Ліги арабських держав стосовно Сирії 8-го січня у Каїрі

Спостерігачі Ліги арабських держав представлять свій звіт щодо ситуації в Сирії на засіданні міністрів закордонних справ країн ЛАД, яке відбудеться у неділю в Каїрі.

Після заслуховування доповіді про роботу інспекторів упродовж місяця, Міністерська рада Ліги вирішить чи варто продовжувати місію іноземних спостерігачів у Сирії. Термін дії мандату наглядової місії ЛАД завершується сьогодні.

У розмові з кореспондентом Голосу Америки один зі спостерігачів ЛАД висловив сподівання, що місію таки буде продовжено, оскільки виведення інспекторів створить небажаний вакуум. Він заявив, що присутністю спостерігачів принаймні «зберігається статус кво».

Сирійські правозахисні організації піддають критиці ефективність місії. Вони кажуть, що з часу прибуття спостерігачів 26 грудня президент Башар аль-Асад обманює їх і посилює криваву розправу над антиурядовими протестувальниками.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG