Спеціальні потреби

ЄС та Ліга арабських держав посилюють санкції проти сирійської еліти


Сирійський демонстрант перед штаб-квартирою Ліги арабських держав у Каїрі

Дипломати Європейського Союзу кажуть, що членські країни погодились посилити санкції проти Сирії. Це сталося через кілька годин після того, як комітет Ліги арабських держав, який відповідає за запровадження санкцій проти Сирії, вдався до заходів проти багатих і впливових сирійців.

Представники ЄС заявили в четвер , що вони додали до списку 11 організацій і 12 окремих осіб, на які встановлено заборону на подорожування і заморожено їхні активи, щоб змусити сирійський уряд припинити криваве придушення антиурядових протестів.

Комітет Ліги арабських держав у Каїрі оприлюднив список 17 сирійців, яким заборонено подорожувати до арабських держав. У списку є брат сирійського президента Башара Асада, який є найбагатшим бізнесменом країни, і високопоставлених міністрів.

Офіційні особи кажуть, що список та інші рекомендації будуть представлені членам Ліги арабських держав на нарадах у неділю в місті Доха.

Ліга арбських держав намагається переконати сирійський уряд, щоб він пом’якшив насильницьке придушення антиурядових протестів.

XS
SM
MD
LG