Спеціальні потреби

У Сирії присутні міжнародні спостерігачі, але люди й далі гинуть


Сирійські протестувальники втікають від сил безпеки у місті Гама
Сирійські протестувальники втікають від сил безпеки у місті Гама

Згідно з повідомленням правозахисників, у четвер сирійські сили безпеки застрелили щонайменше 19 людей. Це сталося в час, коли спостерігачі Ліги арабських держав були в дорозі до трьох районів, де уряд вдався до насильницького придушення опозиції.

За словами активістів, деякі смертельні інциденти сталися неподалік Дамаска після того, які сили безпеки відкрили вогонь по антиурядових протестувальниках.

Насильство сталося в час, коли спостерігачі готувалися відвідати райони Дараа, Гама та Ідліб, щоб перевірити, як уряд виконує зобов’язання про припинення придушення протестів і звільнення політичних в’язнів.

У середу активісти і правозахисники заявили, що з часу прибуття в понеділок до Сирії спостерігачів ЛАД, урядові сили застрелили щонайменше 39 людей, у цьому числі шістьох у Гамі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG