Спеціальні потреби

Асад відкидає відповідальність за вбивство прихильників опозиції


Башар аль-Асад
Башар аль-Асад

Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що він не давав наказу вбивати тисяч антиурядових демонстрантів. В інтерв’ю американському журналісту він заявив, що не володіє силами, які придушують антиурядові демонстрації в країні.

В інтерв'ю, трансльованому телеканалом АВС у середу, Асад заявив, що, хоча він є президентом, він не є власником країни, і не є господарем її армії. Він підкреслив, що є велика різниця між «застосуванням урядом політики придушення опозиції і допущенням помилок деякими чиновниками».

Він також висловив сумніви в точності даних ООН про те, що від початку заворушень у березні загинуло понад 4000 сирійців, кажучи, що більшість загиблих були прихильниками уряду.

Сирійський лідер применшив значення міжнародних санкцій, введених проти Дамаска і зазначив, що в кроаїні вже розпочато демократичні реформи.

ООН звинувачує режим Асада у скоєнні злочинів проти людства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG