Спеціальні потреби

США закликають ООН ввести санкції проти Сирії


Голова Постійного представництва США при ООН Сьюзан Райс
Голова Постійного представництва США при ООН Сьюзан Райс

Сполучені Штати і Німеччина заявили, що Раді Безпеки необхідно відповісти на криваве придушення урядом Сирії протестувальників після того, як слідчі ООН вказали на грубі порушення прав людини, здійснені за наказом чиновників «найвищого рівні» в уряді президента Башара аль-Асада.

У понеділок, голова Постійного представництва США при ООН Сьюзан Райс заявила, що беручи до уваги нещодавнє рішення Ліги арабських держав накласти санкції на Сирію, і добре задокументовані у доповіді ООН скоєні звірства, настав час знову розглянути застосування Радою Безпеки можливих заходів проти сирійського уряду.

Комісія ООН, яка розслідувала повідомлення про порушення прав людини у Сирії, звинуватила урядові війська у «стратах, довільних арештах, викраденні людей, застосуванні тортур, включно зі сексуальним знущанням, та у порушеннях прав дітей».

Згідно з оприлюдненим у понеділок звітом, сирійські сили вбили 256 дітей, включно з дворічною дівчинкою, і піддавали тортурам як дорослих, так і неповнолітніх.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG