Спеціальні потреби

Ліга арабських держав обмірковує ситуацію в Сирії


Протест проти президента Сирії Башара Асада у місті Гомс

У Каїрі відбуваються наради міністрів країн Ліги арабських держав для обміркування додаткових заходів проти сирійського режиму, який, за всіма ознаками, має намір продовжувати заходи проти антиурядових демонстрантів.

Міністри заявили, що серед заходів, які розглядаються, є економічні санкції і заборона подорожувати сирійським офіційним особам.

Вони також можуть взяти до уваги пропозицію, яку висунув міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе, щоб міжнародна громадськість створила, за його словами, гуманітарний коридор у Сирії і надіслала туди міжнародних спостерігачів для запевнення безпеки цивільного населення.

Жюппе сказав, що він шукатиме підтримки з боку Ліги арабських держав для цієї пропозиції і також обміркує її зі Сполученими Штатами та міжнародними партнерами в Організації Об’єднаних Націй.

Ліга арабських держав призупинила членство Сирії в цій організації два тижні тому, розгнівана, що президент Сирії Башар Асад не виконав обіцянки покласти край насильству і вивести війська з головних міст країни.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG