Спеціальні потреби

У Каїрі сталося протистояння між сирійською опозицією і демонстрантами


Протистояння перед входом до штаб-квартири Ліги арабських держав у Каїрі
Протистояння перед входом до штаб-квартири Ліги арабських держав у Каїрі

У середу перед штаб-квартирою Ліги арабських держав у Каїрі група демонстрантів зустріла делегацію сирійської опозиції. Деякі із демонстрантів називали представників сирійської опозиції «зрадниками» і жбурляли в них яйця.

Репортери повідомляють, що демонстранти, за всіма ознаками, були занепокоєні тим, що представники сирійської опозиції погодяться на діалог із сирійськими органами влади.

Протистояння змусило чотиричленну делегацію відстрочити на кілька годин зустріч із службовцями Ліги арабських держав. Метою зустрічі було обміркувати придушення сирійськими органами влади антиурядової опозиції.

Ліга арабських держав планує влаштувати в суботу екстрене засідання для обговорення ймовірного провалу угоди з урядом президента Башара Асада щодо стримання заходів проти антиурядових демонстрантів.

Активісти кажуть, що з часу, коли Сирія повідомила про згоду на план про врегулювання конфлікту, там загинуло понад 110 людей.

Активісти сирійської опозиції кажуть, що в середу сили безпеки вбили ще шістьох людей.

На початку цього тижня бюро верховного комісара ООН з прав людини повідомло, що за вісім місяців придушення інакодумства в Сирії загинуло щонайменше 3500 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG