Спеціальні потреби

У Сирії урядова розправа над опозицією не припиняється


Армійський котрольно-пропускний пунтк у м.Гула, біля Гомса
Армійський котрольно-пропускний пунтк у м.Гула, біля Гомса

У рамках тривалої насильницької кампанії сирійського уряду проти антиурядових демонстрантів загинуло ще троє людей у місті Гомс.

Антиурядові активісти повідомляють, що вже п’ятий день поспіль триває військова розправа над містом, яке вважається оплотом семимісячних акцій протесту проти президента Башара аль-Асада.

Сьогоднішні напади сталися в перший день мусульманського свята жертвопринесення - Ід аль-Адха, і через кілька днів після того, як уряд Асада підписав пропонований Лігою арабських держав план, згідно з яким сирійський уряд погодився припинити свою криваву розправу над демонстрантами.

Голова Ліги Набіль аль-Арабі засудив насилля, і попередив про «катастрофічні наслідки» для країни і цілого регіону, якщо насилля не припиниться.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG