Спеціальні потреби

Сирійський президент застерігає Захід


Сирійський президент застерігає Захід
Сирійський президент застерігає Захід

Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що втручання країн Заходу в справи його країни спричинить «землетрус» на Близькому Сході.

В інтерв'ю британській газеті «Daily Telegraph», Асад підкреслив, що Сирія, в кожному аспекті, відрізняється від Єгипту, Тунісу та Ємену. Він попередив, що втручання іноземних військ призведе до виникнення «нового Афганістану» кажучи, що його країна є центром Близького Сходу і, що «будь-яка проблема в Сирії спустошить цілий регіон».

Тим часом за повідомленням базованої у Лондоні сирійської правозахисної організації, внаслідок бойових сутичок із підозрюваними армійськими дезертирами в одному з районів міста Гомс загинули 20 урядових солдатів.

В іншій частині Сирії, в північній провінції Ідліб, озброєні чоловіки, як вважають, також дезертири, вчинили напад із-засідки на автобус із працівниками сил безпеки. В цій сутичці загинули 10 службовців сил безпеки.

Втім проходять переговори між представниками сирійського уряду та Ліги арабських держав у намаганнях розпочати діалог з опозицією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG