Спеціальні потреби

У Сирії загинуло 11 людей


Мітинг на підтримку президента Сирії Башара Асада
Мітинг на підтримку президента Сирії Башара Асада

У результаті насильства в середу в Сирії загинуло щонайменше 11 людей. За повідомленням сирійської правозахисної організації, в центральному районі Гама загинуло дев’ятеро солдатів, коли ракета влучила в їх машину. Правозахисники кажуть, що ракету, можливо, вистрелили армійські дезертири, які тепер підтримують опозицію.

Опозиційні активісти кажуть, що в середу в окремих інцидентах в інших районах країни сили безпеки застрелили щонайменше двох цивільних.

Згадані інциденти сталися перед планованою зустріччю комітету Ліги арабських держав з президентом Башаром Асадом. Делегація планує обміркувати можливість початку діалогу між сирійським урядом і лідерами опозиції.

Базована в Нью-Йорку правозахисна організація Вахта прав людини хоче, щоб Ліга арабських держав вимагала від Сирії дозволу, щоб незалежні цивільні спостерігачі могли спостерігати дії сил безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG