Спеціальні потреби

Сирійські війська знову розгорнули кампанію проти опозиції в Гомсі


Сирійські війська знову розгорнули кампанію проти опозиції в Гомсі
Сирійські війська знову розгорнули кампанію проти опозиції в Гомсі

За повідомленнями активістів, сирійські війська знову вдалися до розправи над урядовою опозицією у місті Гомс після того, як вчора внаслідок сутичок в різних містах країни загинула 31 особа.

Базована у Лондоні правозахисна організація повідомила, що із числа вбитих у неділю - 14 були цивільними особами, включно зі сімома людьми, яких урядові сили безпеки застрелили у районі Гомса.

Кілька службовців сил безпеки загинули під час сутичок між солдатами, які перейшли на бік опозиції, i урядовими силами.

У понеділок мешканці Гомса повідомили, що бачили в місті військові бронетранспортери, які перевозили солдатів.

За даними Управління ООН з прав людини, внаслідок антиурядових протестів у Сирії, які почалися сім місяців тому, загинуло понад 2900 людей.

Міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Моаллем погрозив вдатися до «жорстких заходів» проти будь-якої країни, яка визнає новостворену опозиційну раду.

Проте у понеділок, Європейський Союз привітав створення опозиційної ради Сирії, називаючи це «позитивним кроком вперед».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG