Спеціальні потреби

У Сирії триває розправа над опозицією


Джабаль аль-Завія
Джабаль аль-Завія

У рамках тривалої кампанії придушення інакодумства в Сирії, проурядові сили вчинили напади на два міста.

За повідомленням активістів опозиції, у Растані щонайменше 20 осіб отримали поранення після того, як озброєні автоматами сили безпеки танками в’їхали у місто, де часто проходять акції протесту проти режиму президента Башара аль-Асада.

Місто Растан розташоване між Гомсом та Гамою в регіоні, який вважається оплотом опозиції.

Втім базована у Лондоні сирійська правозахисна організація повідомляє про загибель щонайменше двох осіб після того, як в північне місто Джабаль аль-Завія ввійшли урядові війська.

Наступальну операцію розгорнуто через день після того, як міністр закордонних справ Сирії Валід Муаллем поклав відповідальність за ситуацію в країні на озброєні банди, і піддав США та ЄС гострій критиці за проголошення ними санкцій проти Сирії.

Виступаючи у понеділок на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку, Муаллем звинуватив Сполучені Штати і Євросоюз у нехтуванні інтересами та основними потребами сирійців, водночас заявляючи про своє занепокоєння безпекою та правами сирійського народу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG