Спеціальні потреби

Сирійські війська вчинили чергові напади на опозицію


Сирійські війська вчинили чергові напади на опозицію
Сирійські війська вчинили чергові напади на опозицію

Сирійські правозахисники повідомляють, що урядові сили безпеки вбили ще 11 осіб під час чергових нападів на учасників антиурядових протестів. Втім, міністр закордонних справ Франції звинуватив Дамаск у скоєнні «злочинів проти людства».

За повідомленнями активістів, із числа загиблих - більшість було вбито у місті Гомс, яке стало оплотом опозиції. Вони кажуть, що сьогодні вранці сирійські війська підтримувані танками знову штурмували місто.

Втім міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе засудив тривалу урядову розправу над демонстрантами і заявив, що міжнародні санкції проти Сирії є випправданами. Він зробив такі заяви після зустрічі у Москві у Москві із своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

Жюппе закликав Росію зайняти жорсткішу позицію щодо Сирії. Проте Лавров сказав, що Росія далі закликає до діалогу для врегулювання становища в Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG