Спеціальні потреби

Правозахисники кажуть, що сирійські війська застрелили двох осіб


Проти антиурядових сил - броньовані машини

Сирійські правозахисники повідомили, що ході придушення опозиції урядові сили безпеки застрелили двох осіб, коли атакували місто Гомс.

Операція відбулася перед запланованою зустріччю голови Міжнародного комітету Червоного Хреста Якоба Келленберґера з президентом Сирії Башаром Асадом. В неділю Келленберґер мав зустріч у Дамаску з міністром закордонних справ Сирії Валідом Моаллемом, щоб обміркувати справу медичної опіки над пораненими і доступу до арештованих осіб.

Правозахисники кажуть, що в неділю, під час рейдів на неспокійні міста в північно-західному районі країни, загинуло щонайменше 12 людей, включно з вісьмома особами в провінції Ідліб і чотирма в центральному районі неподалік міста Гама.

У неділю державне агентство новин SANA повідомило, що озброєні групи «терористів» вчинили напад на автобус у центральному районі Сирії, вбиваючи шістьох солдатів і трьох цивільних.

Раніше генеральний секретар Ліги арабських держав Набіль Еларабі повідомив, що сирійські органи влади погодились, щоб він, за всіма ознаками, ще цього тижня відвідав Сирію.

XS
SM
MD
LG