Спеціальні потреби

Сирійські сили влаштовують рейди і арештовують людей


Після заходів проти опозиції сирійські війська залишають передмістя Дамаска Сакба
Після заходів проти опозиції сирійські війська залишають передмістя Дамаска Сакба

У рамках придушення політичної опозиції сирійські сили безпеки знову влаштовують рейди на міста і села по всій країні та арештовують імовірних опонентів уряду.

Правозахисні організації заявили в середу, що в деяких рейдах, які розпочалися у вівторок і продовжувались у середу, застосовано танки.

За повідомленням агентства Ройтерс, представник Ліги арабських держав заявив, що ця організація матиме в суботу екстрені наради в справі ситуації в Сирії.

За підрахунками Організації Об’єднаних Націй, у ході п’ятимісячного придушення урядовими силами прихильників демократії там загинуло щонайменше 2200 людей. Однак у відповідальності за більшість насильства президент Асад звинувачує збройні «банди» і «терористів».

У середу державне інформаційне агентство SANA оприлюднило знімки, як сказано, жертв атаки «озброєних терористичних угруповань» у центральносирійському місті Гомс. Як сказано в повідомленні, нападники «викрали, піддали тортурам і вбили» 14 громадян.

У вівторок західні країни оприлюднили проект резолюції Ради Безпеки ООН, яка закликає до накладення санкцій на Асада, впливових членів його родини і головних співробітників.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG