Спеціальні потреби

Активісти: Проурядові сили у Сирії вбили двох людей


Президент Сирії Башар аль-Асад дає інтерв’ю сирійському державному телебаченні
Президент Сирії Башар аль-Асад дає інтерв’ю сирійському державному телебаченні

За повідомленнями сирійських правозахисників, прихильники президента Башара аль-Асада застрелили двох людей і поранили чотирьох після того, як Асад виступив на захист своєї розправи над політичними інакодумцями і заявив, що критика з боку країн Заходу не має для нього жодного значення.

Базована у Лондоні правозахисна організація повідомила, що вбивства скоєно в центральному місті Гама.

На сьогодні заплановано спеціальну сесію Ради ООН з прав людини, яка розглядатиме питання насильства у Сирії. Зі запитом про відбуття такого засідання звернулися 24 країни-члени Ради, включно з Йорданією, Кувейтом, Катаром та Саудівською Аравією.

Під час інтерв’ю у неділю ввечері, яке передавалося по сирійському державному телебаченні, президент Асад заявив про успіхи його сил безпеки у придушенні повстання, яке розпочалося в країні п’ять місяців тому. Він сказав, що повстання його «не турбує» і попередив про наслідки, якщо проти Сирії буде застосовано військові дії.

Сполучені Штати, Європейський Союз та інші західні потуги заявили, що Асаду необхідно відійти від влади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG