Спеціальні потреби

Великобританія закликала до більшого тиску на сирійський уряд


Жертву насильства несуть до лікарні в сирійському місті Гама
Жертву насильства несуть до лікарні в сирійському місті Гама

Великобританія закликала до більшого міжнародного тиску на Сирію після того, як правозахисники і мешканці повідомили, що сирійські сили безпеки вже другий день поспіль атакували місто Гама. Активісти повідомили, що в понеділок танки обстрілювали Гаму, тоді як у неділю вбили там щонайменше 80 людей.

Міністр закордонних справ Вільям Гейґ заявив у понеділок, що проти уряду президента Башара Асада повинні бути застосовані рішучіші санкції. Проте британський посадовець додав, що у найближчому майбутньому не передбачається міжнародного військового втручання.

Міністр Гейґ сказав, що серед тих, хто повинен чинити тиск на Сирію, мають бути арабські країни, а також Туреччина.

Сполучені Штати і Європейський Союз осудили насильство, до якого вдаються сирійські сили безпеки проти цивільного населення.

У понеділок також Росія висловила занепокоєння з приводу повідомлень про велику кількість жертв у Сирії і закликала як цивільних, так і представників уряду до покладення краю насильству.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG