Спеціальні потреби

Cирійські війська атакували місто Гомс


Спонсорована сирійським урядом конференція про примирення
Спонсорована сирійським урядом конференція про примирення

За повідомленням правозахисників і мешканців, сирійські війська, підтримувані бронетранспортерами, атакували місто Гомс, що в центральному районі країни. Щонайменше одна людина загинула і 20 отримали поранення.

Очевидці повідомили, що в атаці, яка сталася в понеділок, деякі солдати відкрили вогонь з автоматичної зброї.

Сутички сталися в час, коли в Сирії відбувається національний діалог про політичні реформи. Деякі опозиційні активісти та інтелектуалісти беруть участь у розмовах, але найвидатніші сирійські інакодумці бойкотують конференцію, щоб запротестувати проти насильницького придушення президентом Асадом всенаціональних протестів.

Під час першого дня розмов у неділю кілька промовців осудили сили безпеки і насильство проти демонстрантів. Проте інші повторили точку зору Асада, що, мовляв, це іноземні агітатори намагаються дестабілізувати становище в Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG