Спеціальні потреби

Сирійські війська відповідальні за злочини проти людства?


Сирійські війська відповідальні за злочини проти людства?
Сирійські війська відповідальні за злочини проти людства?

Сирійські правозахисники повідомили, що в результаті хвилі насильства в місті Гама загинуло щонайменше 22 людей. Сирійські солдати, які раніше оточили місто, пробилися через імпровізовані бар’єри на вулицях, що їх поставили його мешканці після масових антиурядових протестів.

Тимчасом правозахисна організація Міжнародна амністія заявила, що сирійські сили безпеки, можливо, вчинили злочини проти людства під час кривавих операції минулого місяця в місті неподалік кордону з Ліваном.

Базована в Лондоні організація оприлюднила в середу звіт, у якому звинуватила Сирію в арешті у місті Талкалах десятків чоловіків, більшість яких опісля піддано тортурам. Вона посилається на очевидців, які заявили, що щонайменше дев’ятеро заарештованих людей померло.

У звіті Міжнародної амністії також сказано, що ці дії, за всіма ознаками, були «масштабною і систематичною атакою, скерованою проти цивільного населення, що становить злочин проти людства. Організація закликала Раду Безпеки ООН, щоб про цю справу вона повідомила Міжнародний кримінальний суд.

XS
SM
MD
LG