Спеціальні потреби

До Туреччини прибула перша група сирійських біженців


До Туреччини прибула перша група сирійських біженців
До Туреччини прибула перша група сирійських біженців

Група із 122 сирійських біженців прибула до сусідньої Туреччини. Вона прибула з неспокійного прикордонного міста після того, як уряд заявив, що вдасться до «рішучих кроків» у відповідь на заворушення.

Прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у середу, що його країна не закриватиме дверей перед біженцями, які намагатимуться уникнути заворушень у Сирії. Це сталося після того, як перша група біженців пересікла кордон неподалік міста Кербеяз.

Сирія звинуватила «озброєні банди» у вбивстві 120 службовців сирійських органів безпеки. Мешканці та активісти піддають під сумнів ці дані, кажучи, що збройні сутички спалахнули між самими службовцями сил безпеки, коли, після кількаденного кривавого придушення опонентів, солдати почали переходити на сторону протестувальників.

В інших повідомленнях говориться, що також цивільні сирійці взяли зброю для самозахисту і деякі з них почали надавати медичну допомогу перебіжчикам.

Цих повідомлень не можливо перевірити з незалежних джерел, тому що іноземним журналістам заборонено перебувати в Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG