Спеціальні потреби

У Дамаску відбулася зустріч сирійських активістів


Протест у Дамаску
Протест у Дамаску

Понад 150 сирійських інтелектуалістів та громадських активістів, включно з деякими найвидатнішими представниками опозиції, мали зустріч у понеділок, щоб обміркувати питання, як покласти край насильницьким протестам і започаткувати перехід до демократичного правління.

Учасники зустрічі в Дамаску виконали національний гімн і хвилиною мовчанки вшанували пам’ять тих, хто загинув в антиурядових протестах, які почалися у березні.

Це була перша така зустріч в Сирії під час антиурядових протестів. Учасники зустрічі заявили, що це перші наради незалежних представників, які не мають ніяких зв’язків з урядом або політичними партіями. Серед учасників нарад є четверо активістів, які зустрілися з посланниками президента Башара Асада, але відмовилися від дальших контактів з уваги на продовження хвилі насильства. Деякі представники опозиції зовсім відмовилися від участі в конференції, кажучи, що її може використати для своїх цілей нинішній сирійський уряд.

Сирійські органи влади заздалегідь повідомлено про наради.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG