Спеціальні потреби

Кордон з Туреччиною за день перетнули 1500 сирійських біженців


Нова хвиля сирійських біженців прибуває до табору біжненців у Туреччині

Туреччина заявила, що у четвер понад півтори тисячі біженців з Сирії перетнули кордон з цією країною, ховаючись від натиску сирійських військ.

За словами міністра закордонних справ Туреччини, майже 12 тисяч сирійців уже живуть у таборах біженців на території їх країни, в той час як сирійські війська перебувають лише в п’ятистах метрах від кордону.
Державний секретар США Гілларі Клінтон висловила занепокоєння ситуацією та закликала Сирію відступити від кордону. Вона сказала, що це лише ускладнює вже погані умови біженців та може призвести до прикордонних сутичок з турками.
Під час зустрічі з журналістами у Вашингтоні пані Клінтон заявила, що сирійські війська мусять негайно зупинити атаки та провокації в регіоні. За її словами, масовий натиск на прикордонні території – лише ще одна ознака, що президент країни Башар Асад продовжує репресії проти власного народу.

У понеділок зранку сирійські снайпери та танки штурмували прикордонне місто Хірбет аль-Джус, що і спричинилося до хвилі біженців у Туреччину. Більшість біженців приїхали в автоколоні приблизно з 20 мікроавтобусів, тоді як інші прийшли пішки.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG