Спеціальні потреби

Сирія піддає критиці санкції з боку Європейського Союзу


Міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Муаллем
Міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Муаллем

У Сирії прирівнюють санкції, запроваджені країнами ЄС, до оголошення війни. Водночас наголошують, що не будуть терпіти зовнішнього втручання у внутрішні справи країни.

Міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Муаллем заявив під час свого виступу в Дамаску, що санкцій ЄС проти компаній, які мають зв’язки із збройними силами Сирії, та окремих посадовців свідчать про те, що блок прагне «посіяти хаос» у цій арабській країні.

Він сказав, що Сирія «забуде, що на карті існує Європа». Він також відкинув звинувачення в тому, що Іран та Гезболла допомагають президенту Сирії Башару Асаду придушити протести. Він припустив, що аль-Кайда може стояти за насильством в країні.

Цього тижня Асад запропонував провести всенаціональний діалог, щоб обговорити політичні реформи в країні, де – в результаті антиурядових виступів – за три місяці загинуло 1,400 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG