Спеціальні потреби

У Сирії проходили мітинги на підтримку Башара аль-Асада


Мітинг на підтримку президента Башара аль-Асада у Дамаску
Мітинг на підтримку президента Башара аль-Асада у Дамаску

Десятки тисяч сирійців взяли участь у мітингах на підтримку президнента, через день після того, як Башар аль-Асад поклав відповідальність за нещодавнє заворушення в країні на «саботажників», і накреслив плани щодо можливого запровадження політичних реформ.

Тисячі демонстрантів зібралися сьогодні в столичному Дамаску та інших сирійських містах. За повідомоленням державної служби новин, Асад проголосив загальну амністію для всіх, хто скоїв злочини перед 20 червня. Деталей плану не було подано.

У своїй промові у понеділок, Асад запропонував національний діалог для розгляду нових законів щодо парламентських виборів, ЗМІ та можливого реформування конституції Сирії.

Активісти відкинули обіцянки президента, кажучи, що вони не задовольняють вимог демонстрантів. які протягом трьох місяців закликали до демократичних змін в країні.

Міжнародний Червоний хрест заявив, що сирійські власті погодилися дати організації ширший доступ до районів заворушення, аби оцінити потребу гуманітарної допомоги.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG