Спеціальні потреби

Армія поновила обстріли міст на північному заході Сирії


Армія поновила обстріли міст на північному заході Сирії
Армія поновила обстріли міст на північному заході Сирії

Правозахисники запевняють, що сирійська армія розширила військову операцію, посиливши обстріли міст на північному заході країни.

Базована в Лондоні організація, яке стежить за станом прав людини в Сирії заявила в четвер, що сирійська армія задіяла десятки танків, бронетранспортерів та армійські вантажівки для атаки на місто Хан Шейхун, що в провінції Ідліб.

Військова операція в Хан Шейхуні є продовженням атак президента Башара аль-Асада для придушення антиурядових протестів, які загрожують його 11-річному правлінню. Нагадаємо, Башар аль-Асад успадкував владу від батька, який керував Сирією 29 років.

Західні лідери засудили придушення протестів у Сирії.

Тим часом в Анкарі, турецькі урядовці, продовжують надавати допомогу сирійським біженцям. Вісім з половиною тисяч утікачів живуть у тимчасових наметах на турецькій території.

Турецькі урядовці, через посланника Сирії Хасана Туркмані, закликали президента Асада припинити військову операцію проти демонстрантів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG