Спеціальні потреби

Північну Сирію штурмують танки та бойові гелікоптери


Сирійські танки наближаються до Джіср аль-Шуґури
Сирійські танки наближаються до Джіср аль-Шуґури

За повідомленням правозахисників у Сирії, війська, підтримувані танками та бойовими гелікоптерами, розпочали масштабну наступальну операцію на північне місто Джіср аль-Шуґур, що біля кордону з Туреччиною. Тим часом, міжнародна спільнота засуджує брутальну розправу сирійського уряду над демонстрантами.

У повідомленнях сирійського державного телебачення зазначається, що урядові війська ввійшли в місто після того, як вони знешкодили вибухові пристрої, закладені на дорогах та мостах. Уряд звинувачує «озброєні банди» у Джіср аль-Шуґурі у вбивстві співробітників сирійських сил безпеки, і заявив, що завданням військовослужбовців є придушити ці угруповання.

У цьому місті, яке розташоване поблизу кордону Туреччини, вже кілька днів точаться сутички. Тисячі людей втекли до Туреччини в намаганнях уникнути кровопролиття.

У неділю, міністр закордонних справ Німеччини засудив розправу сирійського уряду над демонстрантами на півночі, і закликав до «негайного припинення насильства». Як Німеччина, так і США, закликали Сирію

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG