Спеціальні потреби

Верховний комісар ООН з прав людини піддала критиці сирійський уряд


Сирійські біженці на кордоні з Туреччиною
Сирійські біженці на кордоні з Туреччиною

Міністр закордонних справ Туреччини заявив, що кількість сирійських біженців, які прибули до Туреччини, збільшилася до 2 400 людей. Турецькі органи влади встановлюють для них спеціальні табори. Сирійці втікають з країни з приводу придушення антиурядових протестів сирійськими органами влади.

Деякі із біженців кажуть, що озброєні особи в чорному одязі відкрили вогонь по протестувальниках без полпередження. Втім сирійський уряд звинуватив «озброєні банди» в прикордонному районі в тому, що останніми днями вони вбили 120 службовців безпеки і погрозив вдатися до рішучих заходів проти них.

Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай звинуватила уряд Сирії в тому, що, придушуючи антиурядові протести, він намагається змусити своє населення до слухняності.

Пані Піллай заявила в четвер, що це «гідне найвищого осуду» для будь-якого уряду розгортати танки, артилерію і снайперів проти свого народу. Вона закликала сирійський уряд «припинити атаки» проти «найосновніших людських прав» сирійців.

Тимчасом папа римський Бенедикт мав зустріч з новим послом Сирії при Ватикані, під час якої сказав йому, що Сирія повинна поважати «гідність» свого населення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG