Спеціальні потреби

Дамаск погрожує «рішучою» відповіддю на вбивство сирійських поліцейських


Дамаск погрожує «рішучою» відповіддю на вбивство сирійських поліцейських
Дамаск погрожує «рішучою» відповіддю на вбивство сирійських поліцейських

Сирія обіцяє «жорстку і рішучу» відповідь на, як це назвало державне сирійське телебачення, «різанину», в якій вбито 120 службовців сил безпеки країни у північно-західному місті Джиср аль-Шуґур.

Повідомлення, яке надійшло у понеділок, неможливо підтвердити, оскільки доступ до країни іноземним журналістам заборонений. Активісти сирійської опозиції оспорюють подану владою кількість жертв кажучи, що це тільки служитиме виправданням нової урядовою розправи.

Міністр внутрішніх справ Сирії Ібрагім аль-Шаар заявив, що будь-яка дія уряду «відповідатиме законам країни».

Район навколо Джиср аль-Шуґура, що розташований неподалік від кордону з Туреччиною, приєднався до антиурядового повстання, яке має на меті повалення 11-річного авторитарного правління президента Башара аль-Асада.

Речник уряду визнав, що сили безпеки втратили контроль над районом навколо міста.

Сирія покладає відповідальність за заворушення на озброєні банди терористів, яких підтримують іноземні «агітатори».

Правозахисники кажуть, що внаслідок урядової кампанії придушення антиурядових демонстрацій, які почалися у Сирії у березні, загалом загинуло близько 1100 людей. Понад 10 тисяч людей було заарештовано.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG