Спеціальні потреби

Експерти ООН розглядатимуть пропозицію стосовно Сирії


Експерти ООН розглядатимуть пропозицію стосовно Сирії
Експерти ООН розглядатимуть пропозицію стосовно Сирії

Як гадається, у четвер експерти Ради Безпеки ООН обговорюватимуть проект резолюції з осудом Сирії за розправу над мирними демонстрантами.

У висунутому Великобританією, Францією, Німеччиною та Португалією проекті закликається до негайного припинення насильства у Сирії. У ньому також засуджується «систематичне порушення прав людини», що включає вбивства, свавільні арешти, зникнення та катування мирних демонстрантів.

За приблизними підрахунками правозахисних організацій, з часу розгорнення урядом у березні кампанії придушення акцій протесту проти президента Башара аль-Асада загинуло до однієї тисячі людей.

Президент США Барак Обама закликав до реформ у Сирії після своєї зустрічі у Лондоні з прем’єр-міністром Великобританії Дейвідом Камероном. Обама заявив, що Вашингтон і його союзники далі «посилюватимуть тиск» на президента Асада, аби він «припинив свою політику репресій і почав запроваджувати зміни, яких лівійський народ прагне».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG