Спеціальні потреби

У Сирії триває розправа над антиурядовими демонстрантами


У Сирії триває розправа над антиурядовими демонстрантами
У Сирії триває розправа над антиурядовими демонстрантами

За повідомленнями активістів за права людини, внаслідок рейдів сил безпеки на житлові районі ряду сирійських міст, які стали оплотом антиурядових протестів, заарештовано кількасот людей. Кампанія придушення військовими силами демонстрацій поширилася і на передмістя Дамаска.

Танки патрулюють вулиці міст Баніас та Гомс, де сили безпеки, за повідомленнями очевидців, у неділю вбили 14 осіб, включно з молодим хлопцем. Чути було стрілянину у передмісті Маадаміє.

Правозахисники кажуть, що солдати затримують лідерів антиурядових протестів та учасників демонстрацій.

Президент Башар аль-Асад заявив, що його уряд подолає «кризу» у Сирії і сприятиме адміністративним, політичним та медіа реформам у країні.

Повідомлення важко підтвердити незалежними джерелами інформації, оскільки Дамаск заборонив іноземним ЗМІ працювати в країні і обмежив доступ журналістів до багатьох частин Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG