Спеціальні потреби

У Сирії посилено заходи безпеки


У Сирії посилено заходи безпеки
У Сирії посилено заходи безпеки

Напередодні запланованих на п’ятницю по всій країні антиурядових протестів, у центральному сирійському місті Гомс розгорнуто сили безпеки.

За повідомленнями очевидців, солдати і вбрані у цивільний одяг службовці сил безпеки зайняли позиції в різних дільницях міста, де останнім часом точилися насильницькі сутички між продемократичними демонстрантами і поліцією.

Гомс став епіцентром опозиційного руху і місцем насильницького придушення протестувальників урядовими силами. Активісти кажуть, що у вівторок кількох демонстрантів було вбито коли сили безпеки відкрили вогонь по учасниках сидячого протесту у Гомсі. Внаслідок сутичок у неділок загинуло 12 людей.

Сирійські державні ЗМІ повідомляють, що у четвер президент Башар Асад призначив нового губернатора провінції Гомс. Попереднього губернатора Асад звільнив два тижні тому.

Асад пообіцяв втілити в життя низку реформ у намаганнях задовольнити вимоги демонстрантів. Проте придушити опозиційний рух йому не вдалося.

У вівторок уряд Сирії прийняв законопроект про скасування в країні режиму надзвичайного стану, згідно з яким було заборонено демонстрації і обмежено діяльність мас-медіа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG