Спеціальні потреби

У Сирії зникли безвісти три тисячі противників режиму Ассада


У Сирії зникли безвісти три тисячі противників режиму Ассада
У Сирії зникли безвісти три тисячі противників режиму Ассада

Організація Авааз у четвер оприлюднила дані про зниклих безвісти людей. Авааз ініціювала кампанію, що має на меті примусити уряд Сирії дозволити міжнародним організаціям розпочати розслідування зникнень.

Тим часом Асошіейтед Прес опублікувала свідчення сирійського активіста, який повідомив про те, що у четвер влада провела масовані арешти в Дамаску. За словами джерела, у місті було заарештовано більше 100 осіб. Лівійські військові проводять рейди по всій країні.

Представники сирійської опозиції заявили, що у середу під час поліційного рейду в місті Канакер поблизу Дамаска було вбито щонайменше 11 осіб.

Не зважаючи на жорсткі заходи проти опозиції, у Сирії майже щодня проходять мітинги з вимогами зречення президента Башара Ассада.

Правозахисні організації заявляють, що сирійські війська вбили щонайменше 1600 мирних жителів протягом останніх чотирьох місяців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG