Спеціальні потреби

Сирійський лідер зустрічається із головою Ліги арабських націй після критики з боку США


Президент Сирії Башар аль-Ассад зустрівся з головою Ліги арабських націй Набілом ель-Арабі.


Президент Сирії Башар аль-Ассад зустрівся з головою Ліги арабських націй Набілом ель-Арабі.

За повідомленням державної агенції новин Сирії САНА ель-Арабі заявив, що Ліга на потерпить «іноземного втручання» у справи арабського світу.

Зустріч відбувається на наступний день після заяви президента США Барака Обами про те, що Ассад «втрачає легітимність в очах власного народу» і «втратив численні можливості» провести реальні реформи.

Обама заявив каналу CBS, що уряд Сирії вдався до «неприйнятної жорстокості» щодо мирних демонстрантів, які виступили проти авторитарного правління Ассада.

Окрім того, у вівторок Рада Безпеки ООН жорстко засудила напади на посольства США та Франції у Дамаску, які сталися цього тижня.

Напади прихильників президента Сирії на посольства було скоєно після того як посли Франції та США відвідали контрольоване повстанцями місто Гама, щоб засвідчити свою солідарність із мешканцями міста.

У червні Сирія відкинула критику Ліги арабських націй з приводу утисків опозиції, заявивши, що Ліга арабських націй дозволила собі незбалансовані судження і проігнорувала «іноземні змови», які стоять за заворушеннями в Сирії.

Тим часом вогонь пошкодив газопровід у районі Тайанаг на сході Сирії поблизу кордону з Іраком. Причину виникнення пожежі не встановлено.

XS
SM
MD
LG