Спеціальні потреби

Cирійські активісти скликають «День гніву» проти Росії


Сирійські демонстранти невдоволені підтримкою Росії уряду Асада
Сирійські демонстранти невдоволені підтримкою Росії уряду Асада

У вівторок сирійські опозиційні сили закликали провести «День гніву» проти Росії. Вони виступають проти підтримки Росією уряду президента Сирії Башара аль-Асада.

У понеділок президент Росії Дмитро Медведєв відкинув заклики з боку США і Західної Європи збільшити санкцій проти Сирії за насильницькі розгони демонстрантів.

Медведєв заявив, що немає необхідності у додатковому тиску на Сирію. Він також додав, що будь-яка резолюція ООН щодо Сирії повинна бути «жорсткою», але «збалансованою».

Росія має право вето у Раді Безпеки ООН і може зупинити прийняття будь-якої резолюції проти Сирії.

Речник Державного департаменту США заявив, що Сполучені Штати категорично не погоджуються з позицією Медведєва і вважають, що Рада Безпеки ООН повинна прийняти більш рішучі заходи проти сирійського уряду.

Тим часом у Сирії продовжуються придушення мирних демонстрацій. За словами очевидців та правозахисників, у сутичках із сирійськими силами безпеки у понеділок загинуло щонайменше 17 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG