Спеціальні потреби

Влада Сирії заперечує існування масових поховань вбитих демонстрантів


Сирійські високопосадовці заперечують факт масових вбивств та поховань демонстрантів
Сирійські високопосадовці заперечують факт масових вбивств та поховань демонстрантів

Міністерство внутрішніх справ Сирії заперечує існування масових поховань у південному місті Дарааa, де минулого місяця урядові війська придушили акції протестів.

У вівторок представник міністерства сказав державному інформаційному агентству, що повідомлення про масові поховань є неправдивими. Він додав, що така інформація є частиною кампанії підбурювання проти сирійської влади.

Громадські активісти та захисники прав людської кажуть, що місцеві мешканці виявили могилу на околиці міста, але пізніше влада заблокувала доступ до цієї місцевості.

За словами демонстрантів, понад 850 цивільних було вбито по всій країні від середини березня, коли у різних містах Сирії спалахнули протести з вимогою відставки президента країни. Під час придушення демонстрацій правоохоронці заарештували щонайменше сім тисяч людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG