Спеціальні потреби

Обстріл сирійського міста Гомс - продовжується


За повідомленням сирійських правозахисників, урядові сили безпеки знову обстрілюють центр опозиційних сил місто Гомс, через день після того, як Ліга арабських держав закликала до розміщення миротворчих сил на території Сирії і зміцнення підтримки опозиції до президента Башара аль-Асада.

Згідно з повідомленнями, у понеділок військові сили Асада піддали обстрілам дільницю Гомса Баба-Амр. Активісти твердять, що з часу розгорнення бомбардувальної кампанії у Гомсі 4-го лютого загинуло кількасот людей.

Міністр закордонних справ Великобританії заявив, що Ліга арабських держав дала чіткий і недвозначний сигнал коли прийняла резолюцію із закликом до країн-членів надати повну підтримку сирійській опозиції.

На своєму засіданні у неділю, міністри закордонних справ Ліги також вирішили домагатися від Ради Безпеки ООН резолюції щодо надання мандату миротворчим силам ЛАД та ООН втілювати в життя угоду про припинення вогню у Сирії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG