Спеціальні потреби

Із суданського району Аб’єй масово втікає населення


Охоплений неспокоєм суданський район Аб’єй
Охоплений неспокоєм суданський район Аб’єй

Агентство ООН у справах біженців повідомило, що кількість людей, які залишили спірний район Судану Аб’єй, досягло вже 100 тисяч.

Представниця верхового комісара з питань біженців заявила Голосу Америки, що більшість із них шукає пристановища у штаті Варрап, що на південь від Аб’єю.

Службовці ООН вважають, що багато біженців все ще ховаються в чагарниках та що їм потрібна вода, їжа та інші необхідні речі.

Багато людей почали втікати на південь від прикордонного району ще минулого місяця, після того, як північносуданські перебрали контроль над штатом Аб’єй.

Уже дев’ятого липня південна частина Судану має проголосити незалежність від Півночі, і обидві сторони не досягли згоди щодо майбутнього цього багатого на нафту району.

Хартумський уряд відкинув заклики з боку Ради Безпеки ООН вивести свої війська. Офіційні особи побоюються , що в Судані може спалахнути нова громадянська війна.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG