Спеціальні потреби

США чекають офіційної інформації щодо українсько-російських переговорів – Держдеп


Марі Гарф
Марі Гарф

Заступниця прес-секретаря Державного департаменту США Марі Гарф прокоментувала Міланську зустріч лідерів Євросоюзу, України та Росії, на якій обговорювалася українська тема, а також питання поставок енергоносіїв:

«Ми бачили повідомлення, в яких говорилося про прогрес у газовому питанні. Ми сподіваємося досягнення угоди на переговорах, сподіваємося, що ця справа надалі рухатиметься вперед. І ми продовжуємо наголошувати на необхідності дотримання всіх 12 пунктів досягнутих 5 вересня «мінських домовленостей».

«Це стосується і обстрілів в районі Донецького аеропорту. Це насильство має бути зупинене. Заручники мусять бути звільнені. Суверенітет над українсько-російським міжнародним кордоном має бути відновлений. Цей кордон повинен бути закритий, повинна бути звітність. Іноземні сили і зброю потрібно вивести», сказала речниця Державного департаменту Марі Гарф на брифінгу у п’ятницю.

Гарф сказала, що США чекають офіційної інформації щодо українсько-російських домовленостей і тоді зроблять свої висновки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG