Спеціальні потреби

Попри "Омікрон" влада у США закликає школи не зачинятись на карантин


Попри поширення високозаразного штаму COVID-19 "Омікрон", американська влада закликає школи залишатись відкритими для продовження очного навчання дітей.

Як пише Politico, міністр освіти Мігель Кардона сказав, що очікує, що школи зроблять усе можливе для цього, адже пандемія засвідчила, наскільки дистанційне навчання важке для дітей і родин. Він сказав, що у порівнянні із минулим роком, коли більшість американських школярів навчались з дому онлайн, зараз вищі показники вакцинації населення, й закликав батьків щепити дітей, адже це - найкращий захист від коронавірусу.

Кардона визнав, що продовження очного навчання у школах може бути непростим з огляду на рекордні показники зараження в країні, але наголосив що те, щоб діти продовжували ходити до школи, - "критично важливо для них, для громад і для батьків".

Раніше "Голос Америки" повідомляв про те, що днями у США на 66% зросла кількість шпиталізацій із коронавірусом серед дітей - такі дані Центрів із контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США (CDC). При цьому, зараз у країні від коронавірусу щеплені лише менш ніж чверть американців, молодших за 18 років.

У матеріалі використано джерела: Politico

Дивіться також: Яким був для українсько-американських стосунків 2021 рік? Оцінки українських експертів. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG