Спеціальні потреби

Трамп продовжив санкції проти Білорусі за порушення прав людини


Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі із державним секретарем США Майком Помпео у Мінську, 1 лютого 2020 (Nikolai Petrov/BelTA Pool Photo via AP)
Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі із державним секретарем США Майком Помпео у Мінську, 1 лютого 2020 (Nikolai Petrov/BelTA Pool Photo via AP)

Президент Дональд Трамп продовжив дію санкцій проти Білорусі, які запровадили 2006-го року, повідомляє офіційний сайт Білого дому.

"Дії та політичні ініціативи певних представників уряду Білорусі та інших осіб, спрямовані на підрив демократичного процесу та інституцій у Білорусі, порушення прав людини у зв'язку з політичними репресіями, та участь у корупції, продовжують становити виняткову загрозу для національної безпеки та закордонної політики США", - йдеться у повідомленні Трампа.

У квітні президент США оголосив про призначення Джулі Фішер на посаду посла до Білорусі - вперше за 12 років. Джулі Фішер раніше обіймала посади у НАТО, а також була дипломатом в Україні, Грузії та Росії. Її кандидатуру має затвердити Конгрес.

США відкликали свого посла в Мінську у 2008 році, коли білоруський президент Олександр Лукашенко наказав скоротити кількість дипломатів США в країні.

Відносини між країнами погіршилися після введення Вашингтоном санкцій за порушення прав людини та політичні репресії під час президентських виборів у Білорусі у 2006 році.

Дивіться також: "Вони ж про це й пошкодують..." За та проти позбавлення поліції фінансування. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG