Спеціальні потреби

Марафон з читання звіту спецпрокурора США влаштували в Конгресі демократи


Конгресвумен Мері Гей Скенлон починає читання звіту спецпрокурора Мюллера
Конгресвумен Мері Гей Скенлон починає читання звіту спецпрокурора Мюллера

Від 12 до 14 годин триватиме читання звіту спецпрокурора США Мюллера, виданого за результатами розслідування втручання Росії до виборів у США. Читання розпочались опівдні 16 травня в залі для слухань Конгресу і будуть транслюватись на державному ТБ-каналі.

Обсяг звіту складає 448 сторінок. Читання опівдні розпочала конгресвумен Мері Гей Скенлон, яка є членом Судового комітету Палати представників Конгресу США.

"Багато пересічних людей не бачили звіт Мюллера", - говорить конгресвумен Сильвія Гарсія. "Це – спроба дати тим, хто цікавиться, але не має часу повністю все читати, зможе послухати це і зрозуміти про що саме йдеться".

Звіт Мюллера було оприлюднено 18 квітня. Представляючи звіт 18 квітня, Барр наголосив, що кампанія Трампа не вступала в змову з Росією, президент не перешкоджав правосуддю а також зазначив, що слідство утрималось від висновку стосовно того, чи перешкоджав президент США Дональд Трамп правосуддю, однак наводились докази можливого перешкоджання правосуддю з боку президента.

Спецпрокурор США письмово висловив своє невдоволення тим, як було узагальнено висновки його розслідування втручання Росії до президентських виборів США. В листі до міністра юстиції Вільяма Барра, спецпрокурор Роберт Мюллер вказав, що узагальнення "не повною мірою передало контекст, природу та сутність" висновків слідства.

Дивіться також: Трамп відвідав Луїзіану, аби представити основні пункти своєї енергетичної політики

Трамп відвідав Луізіану, аби представити основні пункти своєї енергетичної політики. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

XS
SM
MD
LG