Спеціальні потреби

Вікторія Спартц: "Я виросла у соціалістичній Україні і бачила, що коли в соціалізму закінчуються гроші, стає негарно"


Новообрана конгресвумен США Вікторія Спартц поділилась своїми поглядами на соціалізм в інтерв‘ю Fox News

"Я дуже рада бачити, що більшість жителів нашої країни не вірять у соціалістичні ідеї-утопії, які просуває Демократична партія", - про це 42-річна Вікторія Спартц, новообрана конгресвумен від Республіканської партії США яка переїхала до США з України 20 років тому, заявила в інтерв'ю Fox News.

Ми не однакові, ми хочемо мати однакові права досягати щастя, але ми хочемо різних речей

"Я виросла в Українській Соціалістичній Республіці, і я побачила, що коли в соціалізму закінчуються гроші, стає негарно". Вона нагадала, що зустріла свого майбутнього чоловіка у Європі й приїхала із ним до Америки з двома валізами, "і тепер ми знову будуємо соціалізм, я наче іду по колу, я можу сказати, що буде далі, і мені дуже сумно це бачити. І як мати двох доньок, я повинна діяти, щось зробити із цим, бо це недобре для нашої країни".

"Існує лише дві системи: свобода й вільна економіка - й система, в якій уряд та еліти вирішують, як ми житимемо і що робитимемо", - заявила Спартц. Вона підкреслила, що як мати двох дітей і мешканка передмістя, розуміє погляди своїх виборців, які "вірять у майбутнє своїх дітей, у гарну економіку, роботу, добру освіту, громадську безпеку, охорону здоров'я, і вони вірять, що республіканці можуть це зробити".

Ми повинні цінувати свої свободи, бо ми - найвидатніша країна, яка колись існувала

Протягом останнього століття Америка боролась проти соціалізму, сказала вона. "Ми не однакові, ми хочемо мати однакові права досягати щастя, але ми хочемо різних речей. Якщо уряд змушує нас бути рівними, уряд вдається до обмежень, будь-яка соціалістична система - це обмеження прав. Ми повинні цінувати свої свободи, бо ми - найвидатніша країна, яка колись існувала".

Дивіться також: Скоро вгамуються: що кажуть американці, які живуть в Україні про післявиборчі пристрасті. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG