Спеціальні потреби

Іспанці протестують проти безробіття


Протестувальники отаборились на площі Соль в центрі Мадриду.
Протестувальники отаборились на площі Соль в центрі Мадриду.

Напередодні місцевих виборів, які відбудуться в неділю, тисячі демонстрантів вийшли на вулиці по всій Іспанії, аби висловити своє обурення слабкістю економіки та зростанням безробіття.

Демонстрації, які переважно проходять без зіткнень, були зорганізовані через соціальні медіа такі як Twitter.

Більшість протестувальників – молодь. Рівень безробіття серед людей молодших за 25 років становить до 45 відсотків. Демонстранти заявляють, що втомились від безробіття та корупції серед політиків.

Нещодавні опитування громадської думки передрікають правлячій Соціалістичній партії значну втрату підтримки через незадоволення електорату жорсткими заходами уряду спрямованими на подолання економічної кризи.

Очікується, що успіху на виборах у неділю досягне опозиційна Народна партія. Їй також передрікають успіх на загальних виборах, які повинні відбутися в березні 2012-го року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG