Спеціальні потреби

Каталонські законодавці заборонили кориду


В Іспанії парламент Автономної області Каталонія заборонив бій биків. Це перший іспанський регіон, що відмовився від цієї багатовікової традиції після Канарських островів.

За заборону кориди проголосувало 68 каталонських законодавців, а «проти» було 55 голосів. 9 осіб стримались від голосування.

Закон про заборону бою биків набере чинності у 2012 році.

Активісти-захисники тварин віддавна закликали покінчити в Каталонії із цим традиційним видом спорту і зібрали на підтримку заборони цього видовища 180 000 підписів.

Популярність кориди в Каталонії занепадає. А, зокрема, в столичній Барселоні, де є тільки одна арена на якій відбувається лише до 15 боїв річно.

Втім багато іспанців в інших регіонах країни далі з ентузіазмом підтримують цю національну, з їх погляду, традицію. А деякі законодавці в Іспанії хочуть проголосити кориду часткою культурної спадщини іспанського народу, що дало б їй право на захист законом.

Однак з погляду деяких аналітиків, заборона кориди в Каталонії – політичний маневр каталанських націоналістів, які прагнуть ще більше відмежуватися від Іспанії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG