Спеціальні потреби

Союзники надішлють Україні снаряди 152 мм на $370 млн


Архівне фото: українські військові заряджають снаряди на 152 мм, 2 березня 2023 року
Архівне фото: українські військові заряджають снаряди на 152 мм, 2 березня 2023 року

Міністри оборони країн НАТО домовились надати Україні снаряди 152-мм калібру на $377 мільйонів. Про це повідомило Міністерство оборони Нідерландів за результатами зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі.

"В попередніх поставках наданих Заходом Україна в основному отримувала снаряди 155-мм калібру для гаубиць. Однак, країна також має багато зброї для 152-мм калібру. З цією поставою, таку зброю буде використано краще", - йдеться в повідомленні відомства.

Поставки надаватимуться через Міжнародний фонд для України, заснований дев'ятьма країнами: Нідерландами, Австралією, Данією, Британією, Ісландією, Литвою, Новою Зеландією, Норвегією та Швецією.

32 міністри оборони всіх країн НАТО провели зустріч з українськими посадовцями 13 червня в рамках засідання Ради Україна-НАТО.

Міністри обговорили підтримку та розбудову Збройних сил України, йдеться в соцмережевому дописі представництва США в НАТО.

"Підтримка союзниками по НАТО України не просто вияв солідарності, але стратегічна необхідність, що підсилює міжнародну безпеку", - йдеться в дописі.

В статті використано матеріали Reuters.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG