Спеціальні потреби

Повідомляють про тисячі жертв міжплемінних сутичок у Південному Судані


Cуданська родина в дорозі до табору біженців
Cуданська родина в дорозі до табору біженців

Влада Південного Судану повідомляє про загибель у міжплемінних сутичках 57-ми осіб.

Сутички між племенами Мурле та Лоу Нуер розпочались у середу, коли бойовики з племені Мурле напали на селище Лоу Нуер у штаті Джонглей.

Минулого місяця майже 6-тисячна армія племені Лоу Нуер атакувала місто Пібор та інші міста та селища, які перебувають під контролем Мурле.

Представник уряду Південного Судану заявив, що в ході нападів Лоу Нуер загинуло більше 3 тисяч селян, серед яких жінки та діти. Представники ООН не змогли прокоментувати названу цифру, втім підтвердили смерть десятків людей.

Минулого тижня ООН приступила до реалізації гуманітарної операції у Джонглеї, де перебуває майже 50 тисяч переміщених осіб.

Республіка Південний Судан знаходиться у східному регіоні Африки. Країна здобула незалежність 9-го липня 2011-го року, її населення складає більше 8 мільйонів осіб.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG