Спеціальні потреби

Під час атаки на президентський палац у Могадишо загинуло п’ятеро людей


Сомалієць несе тіло дитини, вбитої під час мінометної атаки
Сомалієць несе тіло дитини, вбитої під час мінометної атаки

У столиці Сомалі Могадишо загинуло щонайменше п’ятеро людей, коли повстанці вистрелили мінометні снаряди на президентський палац, але замість того снаряди впали на табір переміщених осіб. Ще семеро людей отримало поранення під час нічної атаки, відповідальність за яку взяло на себе екстремістське угруповання аль-Шабаб.

Полковник сомаліських збройних сил заявив Голосу Америки, що атака не пошкодила президентського палацу. За його словами, мінометні снаряди впали на недалекий тимчасовий табір, у якому проживають особи, переміщені з приводу років конфлікту і посухи.

Це вже вдруге протягом тижня угруповання аль-Шабаб намагалося влучити в президентський палац.

Сомалійські війська і контингент Африканського Союзу витіснили екстремістське угруповання з його колишніх опорних пунктів у Могадишо, але аль-Шабаб продовжує ракетні, бомбові і самогубні атаки в столиці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG