Спеціальні потреби

Сомалійські ісламісти нагородили дітей вогнепальною зброєю


Сомалійські ісламісти нагородили дітей вогнепальною зброєю
Сомалійські ісламісти нагородили дітей вогнепальною зброєю

Терористичне угруповання Аль-Шабаб відзначило переможців конкурсу цитування Корану автоматами Калашникова та гранатами.

Як повідомляє підконтрольне угрупованню радіо Андалус, церемонія нагородження відбулась у місті Елаша, за 20 кілометрів від столиці країни Могадішу. Переможець змагання отримав у нагороду автомат Калашникова та 700 американських доларів. Приз за друге місце – теж АК-47 і 500 доларів. Нагорода за третє місце – дві гранати та 400 доларів. Усі переможці також одержали релігійну літературу, повідомляє радіостанція.

За різними повідомленнями, вік учасників та переможців конкурсу від 10 до 17 років. Як пояснив один з лідерів Аль-Шабабу, діти повинні з освітою в одній руці та зброєю в іншій, захищати Іслам.

Подібний конкурс, угруповання, що має зв’язки з Аль-Кайдою, проводить вже втретє. Переможці попередніх змагань теж отримували у нагороду вогнепальну зброю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG