Спеціальні потреби

Війська Сомалі та Африканського Союзу патрулюють Могадішо


Сомалійський урядовий солдат патрулює Могадішо
Сомалійський урядовий солдат патрулює Могадішо

Урядові війська Сомалі та миротворці Африканського Союзу патрулюють вулиці Могадішо, через день після того, як бойовики угруповання аль-Шабаб несподівано відступли з більшості частин столиці.

Прем’єр-міністр Сомалі Абдівелі Мохамед Алі назвав виведення бойовиків «великим кроком в напрямку» більш стабільної країни.

Проте невелика кількість озброєних чоловіків із цього пов’язаного з аль-Кайдою угруповання залишається в місті. У неділю надходили повідомлення про низку зіткнень.

Речник аль-Шабабу заявив, що виведення бойовиків це тільки зміна у військовій стратегії і, що це ісламістське угруповання планє далі воювати.

Бойовики аль-Шабабу контролюють більшість південного регіону Сомалі, де, незважаючи на тривалий голод, вони не допускають туди працівників міжнародних гуманітарних організацій.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG